Pielęgnacja psów i hotelik
To nasza pasja: opiekujemy się psami. Z chęcią zadbamy o Twojego psa. Wyczyścimy, wystrzyżemy, uczeszemy. Jeśli jedziesz na wakacje - umilimy czas Twojemu pupilowi.
Kochamy wszystkie psy
Pasja i doświadczenie
Od kilku lat prowadzimy salon psich piękności oraz hotelik. Mamy też przygotowanie merytoryczne do opieki nad zwierzętami. Kochamy to, co robimy!
Psy towarzyszyły nam od zawsze. Teraz mamy trzy wesołe psiaki: Astę, Jacka i Sprocket'a. Jeśli oddasz nam swojego Psa pod opiekę zapewnimy mu wesoły pobyt. Jeśli powierzysz nam jego pielęgnację - zrobimy to bezstresowo i z obowiązującymi trendami psich fryzur.
zgodnie z wytycznymi właściciela

Kąpiele, pazury, oczyszczanie

zgodnie z zasadami

Strzyżenie i trymowanie

Lubimy to!

Spacery, animacje, psie przyjaźnie

Pies nigdy nie będzie się nudził

Hotelik całodobowy, przez cały rok!

Twój pies to dla nas ważny klient!

Kąpiel
Kąpiel musi być bezpieczna, dlatego użyjemy tylko renomowanych kosmetyków. Są one naturalne, nie uczulają i mają zapach, który podoba się nie tylko właścicielom, ale też pieskom. Zero chemii, tylko wyciągi roślinne.
Strzyżenie
Mamy wydajny sprzęt, więc zabieg jest szybki. Nie zapominamy o mówieniu do psa i głaskaniu go, bo wiemy, że strzyżenia to pieski nie lubią. Strzyżemy według wzorca FCI, uwzględniając życzenie właściciela i aktualne trendy.
Trymowanie
Niektóre pieski trzeba trymować. Obiecujemy, że postaramy się, aby ten zabieg nie był stresujący. Sierść pieska poprawi się, zmniejszymy podszerstek, a w domu będzie mniej jego kudłów.
Nocowanie
Przyjmiemy każdego pieska do naszego hoteliku. Będzie karmiony, wyprowadzany na spacery, pielęgnowany. Noc spędzi na wygodnym legowisku, a w ciągu dnia będziemy z nim przebywać, aby nie tęsknił.
x
lat doświadczenia
x
ostrzyżonych piesków
x
gości hotelowych
Zobacz czy mamy czas
Staramy się wpisywać na bieżąco nasze zajęcia, zobacz czy w wygodnym dla Ciebie terminie mamy czas
Dzięki kalendarzowi możesz lepiej zaplanować Twoją wizytę