Sample Blog

WWitaj! Miło mi że przeglądasz tą stronę. Jest ona stroną demonstracyjną wykonaną w CMS Joomla! z wykorzystaniem szablonu RocketTheme. Taką stronę mogę wykonać dla Ciebie.

Twoja strona internetowa będzie responsywna, czyli dobrze wyświetlana na smartfonach, tabletach, laptopach i dużych ekranach. Będzie nowoczesna i profesjonalna. W ciekawej szacie graficznej. Razem dobierzemy zdjęcia profesjonalnych fotografów, czcionki, ikony, kolory. Wszystko to będzie mogło być formatowane tak jak chcesz, tak jak Ci się podoba. Razem możemy też stworzyć treści. Możesz je dostarczyć w dowolnej formie lub pozwól po prostu że porozmawiam z Tobą i sama je napiszę. Twoja wygoda i zadowolenie są dla mnie naważniejsze.

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń pod numer 608 144 369 i umów się na rozmowę. Rozmowa jest bezpłatna nawet jeśli nie zdecydujesz się na współpracę z moją firmą. Wizyta może odbyć się w siedzibie Twojej firmy, szanując Twój czas, dojadę tam za darmo

Sample Blog

TTwoja strona może być w różnych stylach kolorystycznych, zawierać dowolną grafikę, dowolne czcionki i konografikę

Twoja strona może być w różnych stylach kolorystycznych: niebiesko-turkusowa czy zielona lub purpurowa. Wybierz kolor, który odda najlepiej Twoją branżę. A może wymyślisz zupełnie inny układ kolorów? Z tym szablonem jest to możliwe. Dopasowuj kolory jak chcesz...

Sample Blog

PPoczuj się architektem swojej strony Internetowej

Sam zadecyduj jak będzie wyglądało menu, jakie będą podstrony, jakie elementy umieścisz na stronach, jakich kolorów użyjesz i na jaką grafikę postawisz. Ta oferta jest perfekcyjnie elastyczna. Eksploruj serwisy Font Awesome icons i Pixabay w poszukiwaniu najlepszych grafik. Są one darmowe także dla zastosowań komercyjnych. Grafika tego dema pochodzi właśnie z Pixabay.