O mnie

 
Monika Puczyńska

O stronie STOP WIRUSOM

Cieszę się niezmiernie, że trafiłeś na moją stronę. Przeczytasz na niej garść informacji o wirusach i profilaktyce antywirusowej. Jeśli szukasz więcej informacji, zapraszam do mojego bloga o walce z wirusami.

Więcej o mnie

Od roku 2014 prowadzę firmę m3p. Firma zajmuje się naprawą komputerów oraz tworzeniem stron i sklepów internetowych. Jeśli masz problemy ze swoim komputerem, skontaktuj się: 608144369. Porad udzielam za darmo, a komputery naprawiam z pasją i nie kosztuje to wiele. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej, zobacz poniżej fragment mojego portfolio, lub przejdź do szerszej oferty.

Zbuduj swoją stronę z m3p.pl

Strony internetowe - responsywny

Responsywne

Dobrze prezentujące się na smartfonach, tabletach, komputerach. Pozytywnie przechodzą test responsywności w Google

Strony internetowe - responsywny

Nowoczesne

Tylko najnowsze trendy w obsłudze strony i wyglądzie, profesjonalna grafika, ładne schematy kolorystyczne, treści tworzone indywidualnie do potrzeb firmy

Strony internetowe - responsywny

Proste w rozwijaniu i bezpieczne

Dzięki CMS-Joomla strona jest prosta w rozwijaniu i dodawaniu nowych treści

Zobacz ofertę

Jesteś dla mnie ważny

Dziękuję, że czytasz moją stronę, jeśli chciałbyś współpracować z moją firmą zapraszam na m3p.pl. Zawsze staram się indywidualnie podchodzić do klienta. Profesjonalnie obsługuję firmy, dając z siebie wszystko. Śledzę nowe trendy w tworzeniu stron internetowych i chętnie wdrażam je do moich projektów.